Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 372 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2vanfem.com
  • Server 3sbspeed.com
Vengeance (2022) me Titra Shqip

Vengeance (2022) me Titra Shqip

Gjeni historinë para se t'ju gjejë.Jul. 29, 2022USA108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një gazetar dhe podkaster nga New York City udhëton në Teksasin Perëndimor për të raportuar për vdekjen e një vajze me të cilën po lidhej.

Vengeance (2022) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vengeance
Vlerësimi IMDb 7.1 3,012 vota
Vlerësimi TMDb 7.263 38 vota

Regjizori

B.J. Novak
Regjizori

Aktorët

B.J. Novak isBen Manalowitz
Ben Manalowitz
J. Smith-Cameron isSharon Shaw
Sharon Shaw
Issa Rae isEloise
Eloise
Ashton Kutcher isQuentin Sellers
Quentin Sellers
Lio Tipton isAbilene Shaw
Abilene Shaw
Dove Cameron isKansas City Shaw
Kansas City Shaw
Isabella Amara isParis Shaw
Paris Shaw
Eli Bickel isEl Stupido Shaw
El Stupido Shaw
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Plan A (2021) me Titra Shqip
The Oak Room (2020) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Man Up (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit