Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 274 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Velle (2021) me Titra Shqip

Velle (2021) me Titra Shqip

Dec. 10, 2021India125 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre kriminelë, një vajzë që arratiset, tre miqtë e saj, një regjisor dhe një aktore takohen në një incident. Do t’ia dalin për mirë apo për keq?

Velle (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal वेल्ले
Vlerësimi IMDb 7.1 4,354 vota
Vlerësimi TMDb 9 1 vota

Regjizori

Deven Munjal
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
Born to Fight (2004) me Titra Shqip
Anything’s Possible (2022) me Titra Shqip
Boyfriends of Christmas Past (2021) me Titra Shqip
Seal Team (2021) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
Tifosi (1999) me Titra Shqip
Cooties (2014)
Gringo (2018) me Titra Shqip
The Hater (2022) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip