Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 144 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip

Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip

Jan. 22, 2001USA136 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

David Aames i ka të gjitha: pasurinë, pamjen e bukur dhe gratë e mrekullueshme në krahun e tij. Por sapo ai fillon të bie në dashuri me Sofinë e përzemërt, fytyra e tij shpërfytyrohet tmerrësisht në një aksident automobilistik. Ky është vetëm fillimi i telasheve të tij pasi linjat midis iluzionit dhe realitetit, midis jetës dhe vdekjes janë të paqarta.

Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vanilla Sky
Vlerësimi IMDb 6.9 262,111 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 3,279 vota

Regjizori

Cameron Crowe
Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isDavid Aames
David Aames
Penélope Cruz isSofia Serrano
Sofia Serrano
Cameron Diaz isJulie Gianni
Julie Gianni
Kurt Russell isDr. Curtis McCabe
Dr. Curtis McCabe
Jason Lee isBrian Shelby
Brian Shelby
Noah Taylor isEdmund Ventura
Edmund Ventura
Timothy Spall isThomas Tipp
Thomas Tipp
Tilda Swinton isRebecca Dearborn
Rebecca Dearborn
Delaina Mitchell isDavid's Assistant
David's Assistant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Guide to Second Date Sex (2019) me Titra Shqip
Happily 2021
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Terrorizers (2021) me Titra Shqip
The Adventures of Anais Nin (2015) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Star Wars 1977
Aladdin (2019) me Titra Shqip
Dragon Ball Super: Super Hero (2022) me Titra Shqip
Mad Max (1979) me Titra Shqip
Miranda Veil (2020) me Titra Shqip
Out of the Blue (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit