Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 305 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip

Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip

Burri. Miti. Fillimi.Jun. 02, 2009United States100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I freskët nga shkolla e mesme, Van Wilder përgatitet të hyjë në Kolegjin Coolidge dhe të vazhdojë traditën e madhe akademike të familjes. Djali do të ishte gjithashtu i qetë në kampus, në shoqërinë e shokëve të dhomës (stoner Farley dhe budalla Yu Dum Fuk), po të mos ishte Dean Rardon dhe zakoni i tij për të fyer familjen Wilder. Van, jo i prirur për të ngritur këmbët në kokë, vendos të hakmerret dhe ta bëjë jetën e Dean të pamundur …

Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
Titulli origjinal Van Wilder: Freshman Year
Vlerësimi IMDb 5.2 13,991 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 248 vota

Regjizori

Harvey Glazer
Regjizori

Aktorët

Linden Ashby isVance Sr.
Vance Sr.
Kurt Fuller isDean Charles Reardon
Dean Charles Reardon
Steve Talley isDick Arnold
Dick Arnold
Jerry Shea isYu Dum Fok
Yu Dum Fok
Nick Nicotera isCorporal Benedict
Corporal Benedict
Brett Rice isSergeant Hayes
Sergeant Hayes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Sing (2016) me Titra Shqip
Sweetie, You Won’t Believe It (2020) me Titra Shqip
Herbie Fully Loaded (2005) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Luca (2021) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
Burn After Reading 2008 me Titra Shqip
The Lost City (2022) me Titra Shqip
Red Snow (2021) me Titra Shqip
Spy Kids: All the Time in the World (2011) me Titra Shqip