Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 190 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip

Vampire Academy (2014) me Titra Shqip

Ata janë copë copë në shkollë.Feb. 07, 2014USA104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rose, një kujdestare rebele gjysmë-vampir/gjysmë-njeri në trajnim dhe shoqja e saj më e mirë, Lissa – një princeshë e vdekshme, vampir mbretërore – kanë qenë në arrati kur janë kapur dhe janë kthyer në Akademinë e Shën Vladamirit, pikërisht në atë vend. ku ata besojnë se jeta e tyre mund të jetë më e rrezikuar. Rose do të sakrifikojë gjithçka për të mbrojtur Lissa-n nga ata që synojnë ta shfrytëzojnë brenda mureve të Akademisë dhe Strigoi (vampirët e pavdekshëm, të këqij) që gjuajnë llojin e saj jashtë vendit të shenjtë.

Vampire Academy (2014) me Titra Shqip
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vampire Academy
Vlerësimi IMDb 5.4 54,710 vota
Vlerësimi TMDb 6.348 1,585 vota

Regjizori

Mark Waters
Regjizori

Aktorët

Zoey Deutch isRose Hathaway
Rose Hathaway
Lucy Fry isVasilisa
Vasilisa "Lissa" Dragomir
Danila Kozlovsky isDimitri Belikov
Dimitri Belikov
Dominic Sherwood isChristian Ozera
Christian Ozera
Olga Kurylenko isHeadmistress Kirova
Headmistress Kirova
Gabriel Byrne isVictor Dashkov
Victor Dashkov
Cameron Monaghan isMason Ashford
Mason Ashford
Sami Gayle isMia Rinalidi
Mia Rinalidi
Sarah Hyland isNatalie Dashkov
Natalie Dashkov
Claire Foy isSonya Karp
Sonya Karp
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Caught in Time (2020) me Titra Shqip
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Back to Lyla (2022) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Kundo: Age of the Rampant (2014) me Titra Shqip
Resident Evil: Damnation (2012) me Titra Shqip
Snakehead (2021) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
LOL (2012) me Titra Shqip
Turning Red (2022) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip