Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 173 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Valentine Ever After (2016) me Titra Shqip

Valentine Ever After (2016) me Titra Shqip

Feb. 13, 2016Unknown85 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Julia dhe shoqja Sydney, dy vajza të qytetit, vendosin të shkojnë në një udhëtim dhe të shkojnë në një fermë në Wyoming për një fundjavë argëtuese. Megjithatë, kur gjenden në qendër të një sherri në një lokal, të dyja dënohen të ofrojnë shërbime sociale për komunitetin për shkak të sjelljes së tyre të çrregullt dhe të mos largohen nga lokaliteti deri në përfundimin e dënimit. Kështu ato do të zbulojnë një kauzë bamirësie që do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë.

Valentine Ever After (2016) me Titra Shqip
Valentine Ever After (2016) me Titra Shqip
Valentine Ever After (2016) me Titra Shqip
Valentine Ever After (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Valentine Ever After
Vlerësimi IMDb 6.7 1,753 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 46 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Just Say Yes (2021) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip
Ignatius of Loyola (2016) me Titra Shqip
The Time Traveler’s Wife (2009) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit