Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 413 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip

Vacation Friends (2021) me Titra Shqip

Ata erdhën në shtëpi me disa bagazhe shtesë.Aug. 27, 2021USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Marcus i matur dhe Emily bëjnë miqësi në një vendpushim në Meksikë me Ron dhe Kyla, festivistë dhe gjithmonë në kërkim të emocioneve të reja. Duke u kënaqur me momentin, çifti zakonisht i rreptë përjeton një javë argëtim dhe pamaturi të papërmbajtur me “miqtë e tyre të pushimeve”. Muaj pas pushimeve të tyre, Marcus dhe Emily tronditen kur Ron dhe Kyla shfaqen të paftuar në dasmën e tyre, duke bërë kërdi dhe duke dëshmuar se ajo që ndodh me pushime nuk qëndron domosdoshmërisht me pushime.

Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vacation Friends
Vlerësimi IMDb 6.8 8 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 54 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sahara (2017) me Dublim Shqip
The Soccer Football Movie (2022) me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Happy Feet (2006) me Dublim Shqip
Keanu (2016) me Titra Shqip
Everything Everywhere All at Once (2022) me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
The Big 4 (2022) me Titra Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
A Bad Moms Christmas (2017) me Titra Shqip
Wild Men (2022) me Titra Shqip
Stuck Apart (2021)