Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1819 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Uranya (2006) me Titra Shqip

Uranya (2006) me Titra Shqip

Dec. 07, 2006Greece100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një fshat të vogël grek, pesë fëmijë përgatiten të rriten dhe të zbulojnë botën. Rreth tyre është Greqia e kolonelëve: një regjim gjysmë tiranie shtypëse. Por vera e vitit 1969 do të jetë një moment përcaktues në jetën e pesë miqve të vegjël teksa hyjnë në adoleshencë. Figura qendrore e ëndrrave të tyre të para erotike është Uranya, një grua e bukur (Cucinotta) që jeton jashtë qytetit, pranë detit. Djemtë bëjnë një betim: do t’i kursejnë paratë së bashku që t’ia ofrojnë gruas në këmbim të marrëdhënies së parë të ëndërruar. Por është viti 1969 dhe njerëzimi po përgatitet të zbresë në Hënë: blerja e një televizori bardh e zi për të qenë në gjendje të dëshmojë momentin epik është një tundim shumë i fortë për të gjithë, veçanërisht për Akilin – më i zgjuari nga të pestë -, i cili është i magjepsur. nga fluturimi dhe pushtimi i hapësirës. Pra, cili do të jetë shpenzimi më i mirë për të investuar kapitalin e vogël?

Uranya (2006) me Titra Shqip
Uranya (2006) me Titra Shqip
Uranya (2006) me Titra Shqip
Uranya (2006) me Titra Shqip
Uranya (2006) me Titra Shqip
Uranya (2006) me Titra Shqip
Uranya (2006) me Titra Shqip
Uranya (2006) me Titra Shqip
Uranya (2006) me Titra Shqip
Uranya (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ουρανία
Vlerësimi IMDb 6.6 1,202 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 20 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Hating Game (2021) me Titra Shqip
3 Idiots (2009) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Aliens Ate My Homework (2018) me Titra Shqip
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop III (1994) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
Tammy (2014) me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
The Holiday (2006) me Titra Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit