Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Untold: Malice at the Palace (2021) me Titra Shqip

Untold: Malice at the Palace (2021) me Titra Shqip

Aug. 10, 2021USA69 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shifrat kryesore nga një incident famëkeq i 19 nëntorit 2004 midis lojtarëve dhe tifozëve në një lojë NBA në Michigan diskutojnë luftën, pasojat dhe trashëgiminë e saj të qëndrueshme.

Untold: Malice at the Palace (2021) me Titra Shqip
Untold: Malice at the Palace (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Untold: Malice at the Palace
Vlerësimi IMDb 7.5 7,935 vota
Vlerësimi TMDb 7.049 61 vota

Regjizori

Floyd Russ
Regjizori

Aktorët

David Stern isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Stephen A. Smith isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Kenny Smith isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kicks (2016) me Titra Shqip
The Mad Doctor (1940) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Other Monsters (2022) me Titra Shqip
Restless (2022) me Titra Shqip
New York Ninja (2021) me Titra Shqip
Ocean’s Thirteen (2007) me Titra Shqip
Blue Caprice (2013) me Titra Shqip
Once in a Lifetime: The Extraordinary Story of the New York Cosmos (2006) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Drastic Measures (2019) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit