Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Unnatural Causes (2008) me Titra Shqip

Unnatural Causes (2008) me Titra Shqip

Apr. 23, 2008USA93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një thriller dramatik për një çift që zotëron një agjenci reklamash. Burri me sa duket kryen vetëvrasje, por policia dhe kompania e sigurimeve vendosin të hetojnë vdekjen e tij.

Unnatural Causes (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Clean Break
Vlerësimi IMDb 4.2 748 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 12 vota

Regjizori

Aktorët

Tara Reid isJulia McKay
Julia McKay
Angus Macfadyen isMatt McKay
Matt McKay
Colm Meaney isTrevor Jones
Trevor Jones
Mingo Ràfols isInspector Jiménez
Inspector Jiménez
Sue Flack isRose McKay
Rose McKay
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
A Hard Day (2014) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Kristen (2015) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
The Upper Hand (1966) me Titra Shqip
Any Day (2015) me Titra Shqip
Infidel 2019
Caveat (2020) me Titra Shqip
Born to Fight (2004) me Titra Shqip
The Hole (2009) me Titra Shqip