Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 775 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Unfaithful (2002) me Titra Shqip

Unfaithful (2002) me Titra Shqip

Ku shkoni kur keni shkuar shumë larg?May. 10, 2002USA124 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Edward dhe Connie janë një çift i lumtur në moshë të mesme që bëjnë një jetë të lakmueshme në lagjet periferike të Nju Jorkut. Bashkimi i tyre, aq i fortë deri në këtë pikë, është i mërzitur nga rasti dhe takimi i rastësishëm i Connie me një të huaj në rrugët e Sohos. Gruaja fillon një marrëdhënie kurorëshkelëse e cila shumë shpejt kthehet në një obsesion. Kur Eduardi mëson se gruaja e tij e ka gënjyer, ai dëshiron të dijë të gjitha detajet e tradhtisë së saj dhe të përballet me rivalin e tij.

Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Unfaithful
Vlerësimi IMDb 6.7 85,704 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,100 vota

Regjizori

Adrian Lyne
Regjizori

Aktorët

Richard Gere isEd Sumner
Ed Sumner
Diane Lane isConstance
Constance "Connie" Sumner
Olivier Martinez isPaul Martel
Paul Martel
Erik Per Sullivan isCharlie Sumner
Charlie Sumner
Zeljko Ivanek isDetective Dean
Detective Dean
Dominic Chianese isFrank Wilson
Frank Wilson
Chad Lowe isBill Stone
Bill Stone
Gary Basaraba isDetective Mirojnick
Detective Mirojnick
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

All the Money in the World (2017) me Titra Shqip
Heatwave (2022) me Titra Shqip
Taken 2 (2012) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
American Ninja 5 1993
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Dirty Work (2018) me Titra Shqip
Reach Me (2014) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Arctic Void (2022) me Titra Shqip
The Djinn (2021)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit