Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 256 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip

Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip

O Zot. Vëlla, çfarë ke bërë?Jan. 12, 2006USA106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Selena dhe Michael, pas ngjarjeve të filmit të parë, janë në arrati, në kërkim të origjinës së prejardhjes së tyre. Ndërkohë Marcus (Vampir) është zgjuar dhe është i vendosur të çlirojë vëllanë e tij Uilliam (Ujk) nga burgimi i tij shekullor…

Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Underworld: Evolution
Vlerësimi IMDb 6.7 195,845 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 3,248 vota

Regjizori

Len Wiseman
Regjizori

Aktorët

Scott Speedman isMichael Corvin
Michael Corvin
Tony Curran isMarcus Corvinus
Marcus Corvinus
Derek Jacobi isAlexander Corvinus
Alexander Corvinus
Steven Mackintosh isAndreas Tanis
Andreas Tanis
Brian Steele isWilliam Corvinus
William Corvinus
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Spectral (2016) me Titra Shqip
Son of a Gun (2014) me Titra Shqip
Everly (2015) me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Poker Face (2022) me Titra Shqip
Cube (1997) me Titra Shqip
Morbius (2022) me Titra Shqip
Wild Things (1998) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
The Map of Tiny Perfect Things 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit