Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 247 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip

Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip

Kthimi i HakmarrjesJan. 19, 2012USA88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi u zgjua nga koma e thellë në të cilën u mbajt për pesëmbëdhjetë vjet, luftëtarja vampirja Selena, e cila ka qenë gjithmonë në luftë kundër botës së ujqërve, zbulon se ndërkohë është bërë nëna e Evës katërmbëdhjetëvjeçare. rezultat i një hibridi midis vampirëve dhe likanëve. . E shtyrë nga një shpirt nënë, ajo do të shkojë pas vajzës së saj, por gjithashtu do të duhet të përballet dhe të ndalojë një kërcënim të ri që vjen drejtpërdrejt nga një shumëkombëshe e fuqishme, e menaxhuar nga qeniet njerëzore që synojnë të studiojë një racë të re superiore, të aftë për të asgjësuar vampirët dhe ujqërit.

Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Underworld: Awakening
Vlerësimi IMDb 6.3 151,054 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 3,359 vota

Regjizori

Aktorët

Stephen Rea isDr. Jacob Lane
Dr. Jacob Lane
Michael Ealy isDetective Sebastian
Detective Sebastian
Sanny van Heteren isBritish newscaster
British newscaster
Jacob Blair isKolb (Officer)
Kolb (Officer)
Robert Lawrenson isWaterfront Cop
Waterfront Cop
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Neon Lights (2022) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Silent Hill: Revelation 3D (2012) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
The Beast 2020
The Hunting (2022) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit