Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 276 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Underworld (2003) me Titra Shqip

Underworld (2003) me Titra Shqip

Një betejë e pavdekshme për epërsi.Sep. 19, 2003Germany122 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një luftë pa ndalim ka nisur prej disa kohësh midis vampirëve të sofistikuar dhe aristokratë dhe ujqërve brutalë. Selena, një luftëtare vampirësh, zbulon një komplot të sajuar nga armiqtë e saj për të rrëmbyer Michael, një doktor të ri të racës njerëzore (i cili duhet të krijojë një racë të re dhe të pathyeshme grabitqarësh me fuqitë e të dy specieve, por pa dobësitë e tyre). Pasi e ndjek në udhëtimet e tij, Selena krijon një lidhje të pazakontë me Michael dhe kur ujqërit përpiqen të zbatojnë planin e tyre, vampirja e ndihmon atë të shmangë sulmin e egër.

Underworld (2003) me Titra Shqip
Underworld (2003) me Titra Shqip
Underworld (2003) me Titra Shqip
Underworld (2003) me Titra Shqip
Underworld (2003) me Titra Shqip
Underworld (2003) me Titra Shqip
Underworld (2003) me Titra Shqip
Underworld (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Underworld
Vlerësimi IMDb 7 262,502 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 5,052 vota

Regjizori

Len Wiseman
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Minions: The Rise of Gru (2022) me Titra Shqip
Con Game (2005) me Titra Shqip
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
The World Is Not Enough (1999) me Titra Shqip
Walled In (2009) me Titra Shqip
Dark Summer (2015) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Merlin and the War of the Dragons (2008) me Titra Shqip
’71 (2014) me Titra Shqip
Echoes of Violence (2021) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit