Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Under the Riccione Sun (2020) me Titra Shqip

Under the Riccione Sun (2020) me Titra Shqip

Jul. 01, 2020Italy101 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa pushojnë në plazhet e mbushura me njerëz të Ricciones, një grup adoleshentësh bëhen miq të shpejtë ndërsa përballen me çështjet e marrëdhënieve dhe romancën.

Under the Riccione Sun (2020) me Titra Shqip
Under the Riccione Sun (2020) me Titra Shqip
Under the Riccione Sun (2020) me Titra Shqip
Under the Riccione Sun (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sotto il sole di Riccione
Vlerësimi IMDb 5.5 2,415 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 461 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Magic in the Moonlight (2014) me Titra Shqip
Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
Scarlet Innocence (2014) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
El Infierno (2010) me Titra Shqip
The Mad Doctor (1940) me Titra Shqip
The Holiday (2006) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip
The Adam Project (2022) me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit