Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3073 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Uncharted (2022) me Titra Shqip

Uncharted (2022) me Titra Shqip

Pasuria favorizon të guximshmit.Feb. 10, 2022USA116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Një pasardhës i eksploruesit Sir Francis Drake zbulon vendndodhjen e El Dorados legjendar. Me ndihmën e mentorit të tij dhe një gazetari ambicioz, ai punon për të zbuluar sekretet e tij ndërsa mbijeton në një ishull të mbushur me piratë, mercenarë dhe një armik misterioz.

Uncharted (2022) me Titra Shqip
Uncharted (2022) me Titra Shqip
Uncharted (2022) me Titra Shqip
Uncharted (2022) me Titra Shqip
Uncharted (2022) me Titra Shqip
Uncharted (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Uncharted
Vlerësimi IMDb 6.7 46,794 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 723 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Holland isNathan Drake
Nathan Drake
Mark Wahlberg isVictor “Sully” Sullivan
Victor “Sully” Sullivan
Sophia Ali isChloe Frazer
Chloe Frazer
Patricia Meeden isSpanish Woman
Spanish Woman
Sarah Petrick isYoung Woman
Young Woman
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Victoria Gotti: My Father’s Daughter (2019) me Titra Shqip
Restraint (2008) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
East of the Mountains (2021) me Titra Shqip
The End of the Tour (2015) me Titra Shqip
Love Gets a Room (2021) me Titra Shqip
Wonder Woman 1984 2020 me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Skater Girl (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit