Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 134 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Una Femmina: The Code of Silence (2022) me Titra Shqip

Una Femmina: The Code of Silence (2022) me Titra Shqip

Feb. 17, 2022Italy120 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rosa është një vajzë e re rebele që jeton me gjyshen dhe dajën e saj në një pjesë të largët të Kalabrisë, në Italinë më jugore. Vdekja e parakohshme e nënës së saj kur Rosa ishte fëmijë, hedh një hije të zymtë në jetën e saj të tanishme.

Una Femmina: The Code of Silence (2022) me Titra Shqip
Una Femmina: The Code of Silence (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Una femmina
Vlerësimi IMDb 6.8 79 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 10 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Art of Passion (2022) me Titra Shqip
Deep (2021) me Titra Shqip
Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
Dashing in December (2020)
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
Thunderbolt (1995) me Titra Shqip
My Salinger Year (2021) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2006
From Straight A’s to XXX (2017) me Titra Shqip
The Forgiven (2022) me Titra Shqip