Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Un + une (2015) me Titra Shqip

Un + une (2015) me Titra Shqip

Dec. 09, 2015France115 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kompozitor i suksesshëm filmash bie në dashuri kur udhëton në Indi për të punuar në një ritregim të Romeos dhe Zhulietës në Bollywood.

Un + une (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Un + une
Vlerësimi IMDb 6.2 2,313 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 171 vota

Regjizori

Aktorët

Jean Dujardin isAntoine Abeilard
Antoine Abeilard
Alice Pol isAlice Hanel
Alice Hanel
Rahul Vohra isRahul Abhi
Rahul Abhi
Hélène Médigue isL'amie d'Anna
L'amie d'Anna
Olias Lelouch isLe petit Antoine
Le petit Antoine
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
CQ 2001
Attila (2001) me Titra Shqip
Joker (2019)
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
Love Me Instead (2021) me Titra Shqip
Impregnation Nation (2020) me Titra Shqip
Enderr per nje karrige aka Dream for a Chair (1984) Film Shqiptar
Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip
Tiny Cinema (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit