Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 275 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Umma (2022) me Titra Shqip

Umma (2022) me Titra Shqip

Dashuria e nënës nuk vdes kurrë.Mar. 18, 2022USA83 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Amanda dhe vajza e saj jetojnë një jetë të qetë në një fermë amerikane, por kur eshtrat e nënës së saj të larguar mbërrijnë nga Koreja, Amanda përndiqet nga frika se mos bëhet si nëna e saj.

Umma (2022) me Titra Shqip
Umma (2022) me Titra Shqip
Umma (2022) me Titra Shqip
Umma (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Umma
Vlerësimi IMDb 4.9 905 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 22 vota

Regjizori

Iris K. Shim
Regjizori

Aktorët

Sandra Oh isAmanda
Amanda
MeeWha Alana Lee isAmanda’s Mom / Umma
Amanda’s Mom / Umma
Tom Yi isAmanda’s Uncle
Amanda’s Uncle
Mark Kirksey isParamedic
Paramedic
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madelines (2022) me Titra Shqip
Monstrous (2022) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
A Banquet (2022) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip
Blade: Trinity (2004) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
The Devil’s Hand (2014) me Titra Shqip
The Gift (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit