Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 640 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
UFO (2022) me Titra Shqip

UFO (2022) me Titra Shqip

Feb. 23, 2022Turkey109 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Kur muzikantja dhe studentja aspirante Deniz bie në dashuri me një vrapues me motoçikleta të punuara përafërsisht, tragjedia dhe kundërshtimi i familjes pengojnë rrugën e tyre drejt dashurisë.

UFO (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal UFO
Vlerësimi IMDb 4.8 674 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 21 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
Black Bear 2020
Everyman’s War (2009) me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Twentynine Palms (2003) me Titra Shqip
The Best of Me (2014) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
The Boy in the Striped Pyjamas (2008) me Titra Shqip
Miracle: Letters to the President (2021) me Titra Shqip
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
42 (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit