Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 199 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
UFO (2018) me Titra Shqip

UFO (2018) me Titra Shqip

Pamjet nuk janë kurrë një rastësi. Mbulimi përfundon këtu.Sep. 04, 2018United States88 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Derek është një student i shkëlqyer i kolegjit i cili u trondit pasi vuri re një UFO kur ishte fëmijë dhe që atëherë beson se pamjet misterioze të raportuara në disa aeroporte amerikane janë me origjinë të huaj. Me ndihmën e të dashurës së tij Natalie dhe Dr. Hendricks, një profesor i matematikës, Derek do të përpiqet të zbulojë misterin me Franklin Ahls, agjent special i FBI -së, që nuk i ndahet.

UFO (2018) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal UFO
Vlerësimi IMDb 6.2 9,380 vota
Vlerësimi TMDb 7 305 vota

Regjizori

Ryan Eslinger
Regjizori

Aktorët

Gillian Anderson isDr. Hendricks
Dr. Hendricks
David Strathairn isFranklin Ahls
Franklin Ahls
Alex Sharp isDerek Echevaro
Derek Echevaro
Ming Wang isFlight Attendant (uncredited)
Flight Attendant (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pharaoh’s War (2019)
We Can Be Heroes (2020)
Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
The In Between (2022) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart 2017
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 3 (2017) me Titra Shqip
The 355 (2022) me Titra Shqip
The Double (2014) me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
Double Threat (2022) me Titra Shqip