Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 89 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Tyson’s Run (2022) me Titra Shqip

Tyson’s Run (2022) me Titra Shqip

Me çdo hap vjen vendosmëria për të ndërmarrë një tjetër.Mar. 04, 2022USA103 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një djalë joatletik me autizëm përpiqet të bëhet një kampion i pamundur maratonë duke i dhënë babait të tij të paplotësuar qëllimin dhe një shans të dytë për të vënë familjen e tij të parën.

Tyson’s Run (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tyson's Run
Vlerësimi IMDb 6 167 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 15 vota

Regjizori

Kim Bass
Regjizori

Aktorët

Major Dodson isTyson Hollerman
Tyson Hollerman
Rory Cochrane isBobby Hollerman
Bobby Hollerman
Amy Smart isEloise Hollerman
Eloise Hollerman
Isaiah Asher Hanley isBradley Burton
Bradley Burton
Claudia Zevallos isMs. Fernandez
Ms. Fernandez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Charm City Kings 2020 me Titra Shqip
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Letters from Iwo Jima (2006) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip
The Time Traveler’s Wife (2009) me Titra Shqip
The Dig (2021)
Pleasure (2021) me Titra Shqip
Touchless (2013) me Titra Shqip
Mainstream (2020)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit