Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 206 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip

Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip

Është një çështje familjare.Feb. 25, 2022USA105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Madea’s back – hallelujer! Dhe ajo nuk po duron asnjë marrëzi pasi drama familjare shpërthen në festën e diplomimit të stërnipit të saj.

Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip
Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip
Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tyler Perry's A Madea Homecoming
Vlerësimi IMDb 5.8 11 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 22 vota

Regjizori

Tyler Perry
Regjizori

Aktorët

Tyler Perry isMadea / Joe / Brian / Heathrow
Madea / Joe / Brian / Heathrow
Cassi Davis isAunt Bam
Aunt Bam
David Mann isMr. Brown
Mr. Brown
Jennifer Gibney isCathy Brown
Cathy Brown
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Just My Luck (2006) me Titra Shqip
Turbo Cola (2022) me Titra Shqip
Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip
The Way We Are 2020 me Titra Shqip
Sing 2 (2021) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
Godmothered 2020 me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
My Name Is Bruce 2007
As They Made Us (2022) me Titra Shqip
The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip