Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 183 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip

Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip

E ardhmja është histori.Dec. 29, 1995United States129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2035, të mbijetuarit e njerëzimit jetojnë në një botë nëntokësore. Nëntëdhjetë e nëntë përqind e popullsisë nuk ekziston më dhe sipërfaqja e tokës është tani e pabanueshme pas epidemisë së tmerrshme të vitit 1996. Ndërsa mbijetesa është gjithnjë e më e pasigurt, një grup shkencëtarësh kërkon të realizojë shpresën e fundit: të udhëtojnë prapa në kohë dhe të rimëkëmbin burimet e resurseve të së kaluarës për të shpëtuar të ardhmen.

Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Twelve Monkeys
Vlerësimi IMDb 8 587,180 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 6,194 vota

Regjizori

Terry Gilliam
Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isJames Cole
James Cole
Madeleine Stowe isDr. Kathryn Railly
Dr. Kathryn Railly
Brad Pitt isJeffrey Goines
Jeffrey Goines
David Morse isDr. Peters
Dr. Peters
Christopher Meloni isLt. Halperin
Lt. Halperin
Joey Perillo isDetective Franki
Detective Franki
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
The Sweet Body of Deborah (1968) me Titra Shqip
Trivisa (2016) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Antlers (2021) me Titra Shqip
Gone in the Night (2022) me Titra Shqip
Escape Room: Tournament of Champions (2021) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
Sonic the Hedgehog (2020) me Titra Shqip
End of the Road (2022) me Titra Shqip
Terrifier (2016) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999