Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1121 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip

Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip

Aug. 19, 2011NO76 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Skoddeheimen, Norvegji, 15-vjeçarja Alma konsumohet nga hormonet dhe fantazitë e saj që variojnë nga imazhet e ëmbëla romantike të Arturit, të dashurit që ajo dëshiron, deri tek ëndrrat me sy të hapur për pothuajse të gjithë ata që ajo ju hedh sytë.

Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Få meg på, for faen
Vlerësimi IMDb 6.3 9,309 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 145 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
A Little Chaos (2015) me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip
The Devil You Know (2022) me Titra Shqip
Blithe Spirit (2020) me Titra Shqip
Naduvan (2021) me Titra Shqip
The Courier 2020
Ant-Man and the Wasp 2018
Prayers for the Stolen (2021) me Titra Shqip
Marfa Girl 2 (2018) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit