Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 408 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
Trust (2021) me Titra Shqip

Trust (2021) me Titra Shqip

Mar. 12, 2021USA94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E vendosur në magjepsjen e skenave të artit të Nju Jorkut dhe Parisit, pronarja e galerisë Brooke Gatwick dhe bashkëshorti i saj përcjellës i lajmeve Owen Shore, përballen me tundimin, xhelozinë, kthesat dhe misterin kur dy të ardhur joshëse hyjnë në jetën e tyre.

Trust (2021) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Trust
Vlerësimi IMDb 5.4 1,118 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 27 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vicky and Her Mystery (2021) me Titra Shqip
Eye of the Dolphin (2007) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Don’t Look Up (2021) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
The End Will Be Spectacular (2019) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Brotherhood (2010) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit