Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 106 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom
True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip

True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip

Dec. 03, 2021Unknown98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Trilogjia fillon aty ku na la True 2. Gena zgjohet për të zbuluar se shpëtimtari i saj misterioz është Quadir. Për fat të mirë, Gena ka 72 orë për t’u kthyer në Philly për të kontrolluar Bria dhe Gah Git dhe për t’i bërë të ditur planet e saj.

True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip
True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal True to the Game 3
Vlerësimi IMDb 4.9 226 vota
Vlerësimi TMDb 8.7 10 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Closing the Ring (2007) me Titra Shqip
Vicky Cristina Barcelona (2008) me Titra Shqip
The Rite (2011) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
The Girl from the Song 2017
The Voyeurs (2021) me Titra Shqip
Cold Prey (2006) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Shattered (2022) me Titra Shqip
The Weekend Away (2022) me Titra Shqip