Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 117 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
True to the Game (2017) me Titra Shqip

True to the Game (2017) me Titra Shqip

Pasi të jesh brenda, nuk ka rrugëdaljeSep. 08, 2017Unknown108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bazuar në romanin më të shitur të Terri Woods, True to the Game është historia e dashurisë së Quadir Richards, një zot karizmatik droge dhe Gena Rollins, një vajzë e re nga projektet e Philly. Quadir ishte në gjendje të fitonte besimin dhe dashurinë e Genës dhe ishte në rrugëdalje nga loja për të filluar një jetë të re me nusen e tij të ardhshme kur të ndodhte tragjedia.

True to the Game (2017) me Titra Shqip
True to the Game (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal True to the Game
Vlerësimi IMDb 5.4 790 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 30 vota

Regjizori

Aktorët

Columbus Short isQuadir Richards
Quadir Richards
Erica Peeples isGena Hollins
Gena Hollins
Nikki Leigh isMegan (store clerk ) of Beverly Hills
Megan (store clerk ) of Beverly Hills
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chance (2020)
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
Maya and Her Lover (2021) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
The Pilot (2021) me Titra Shqip
Tiger, Blood in the Mouth (2016) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip