Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 123 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
True to the Game 2 (2020) me Titra Shqip

True to the Game 2 (2020) me Titra Shqip

Nov. 06, 2020USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke u ndarë nga skena e rrezikshme e Philly-t ndërsa ende mban zi për vdekjen e Quadir, Gena e ka rikrijuar veten si gazetare, duke jetuar dhe punuar në NYC. Në një udhëkryq në karrierën e saj, Gena has një mundësi për të shkuar në LA dhe vendos të përdorë kohën për të gjetur veten. Edhe pse Gena është larg nga shtëpia, jeta e saj në Philly duket se shfaqet gjithmonë. Dikush me lidhje me Quadir ka rrëmbyer ngarkesën e Jerrell-it duke e bërë atë të dalë në rrugë në një kryqëzatë për të zbuluar se kush. Jerrell është i vendosur të paguhet me çdo mjet të nevojshëm dhe ai do të fillojë me Genën.

True to the Game 2 (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal True to the Game 2
Vlerësimi IMDb 4.5 389 vota
Vlerësimi TMDb 7 14 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Heart of Champions (2021) me Titra Shqip
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
The Time Capsule (2022) me Titra Shqip
Multiverse (2021) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
This Is Not a War Story (2021) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip