Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
True Mothers (2020) me Titra Shqip

True Mothers (2020) me Titra Shqip

Oct. 23, 2020Japan140 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Satoko dhe burri i saj Kiyokazu, pas një trajtimi të gjatë dhe të dhimbshëm të fertilitetit, kanë zgjedhur të përdorin birësimin për të pasur një fëmijë të tyre. Gjashtë vjet më vonë, ata marrin një telefonatë nga një grua e cila, duke e deklaruar veten nënë biologjike të fëmijës, është gati të zhvatë sa më shumë para prej tyre.

True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 朝が来る
Vlerësimi IMDb 6.9 974 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 20 vota

Regjizori

Naomi Kawase
Regjizori

Aktorët

Hiromi Nagasaku isSatoko Kurihara
Satoko Kurihara
Arata Iura isKiyokazu Kurihara
Kiyokazu Kurihara
Aju Makita isHikari Katakura
Hikari Katakura
Reo Satou isAsato Kurihara
Asato Kurihara
Miyoko Asada isShizue Asami
Shizue Asami
Hiroko Nakajima isTakako Katakura
Takako Katakura
Tetsu Hirahara isMasaru Katakura
Masaru Katakura
Ren Komai isMisaki Katakura
Misaki Katakura
Gô Rijû isTakeshi Hamano
Takeshi Hamano
Taketo Tanaka isTakumi Aso
Takumi Aso
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
The Rescue (2020) me Titra Shqip
Operation Mincemeat (2022) me Titra Shqip
The Violence Action (2022) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011
Saving Private Ryan (1998)
Outside (2022) me Titra Shqip
Toscana (2022) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip
For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip