Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 290 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip

Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip

Ata do të ngrihen.Jul. 21, 2021United States106 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Arcadia mund të duket si një qytet i zakonshëm, por qëndron në qendër të linjave magjike dhe mistike që e bën atë një lidhje për shumë beteja midis krijesave të botës tjetër, duke përfshirë trolls, aliene dhe magjistarë. Tani, heronj të ndryshëm do të bashkohen në një aventurë epike, ku ata duhet të luftojnë Urdhrin Arcane për kontroll mbi magjinë që i lidh të gjithë së bashku.

Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Trollhunters: Rise of the Titans
Vlerësimi IMDb 8.1 N/A vota
Vlerësimi TMDb 8.2 72 vota

Regjizori

Aktorët

Emile Hirsch isJim (voice)
Jim (voice)
Lexi Medrano isClaire (voice)
Claire (voice)
Charlie Saxton isToby (voice)
Toby (voice)
Kelsey Grammer isBlinky (voice)
Blinky (voice)
Alfred Molina isArchie (voice)
Archie (voice)
Steven Yeun isSteve (voice)
Steve (voice)
Nick Frost isStuart (voice)
Stuart (voice)
Colin O'Donoghue isDouxie (voice)
Douxie (voice)
Diego Luna isKrel (voice)
Krel (voice)
Tatiana Maslany isAja (voice)
Aja (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Infidel 2019
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017) me Titra Shqip
Felix and the Treasure of Morgäa 2021
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
U311 Cherkasy (2020) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip