Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 656 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip

Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip

Që një botë të jetojë, tjetra duhet të vdesë.Jun. 16, 2017United States154 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Njerëzit dhe Transformuesit janë në luftë. Optimus Prime nuk është atje dhe çelësi për të ruajtur të ardhmen është varrosur në sekretet e së kaluarës, në historinë e fshehur të Transformuesve në Tokë. Shpëtimi i botës qëndron mbi shpatullat e një aleance të vështirë midis Cade Yeager, Bumblebee, një lord anglez dhe një profesori i Oksfordit.

Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017 me Titra Shqip
Titulli origjinal Transformers: The Last Knight
Vlerësimi IMDb 5.2 138,799 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 4,494 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Mark Wahlberg isCade Yeager
Cade Yeager
Josh Duhamel isCol. William Lennox
Col. William Lennox
Anthony Hopkins isSir Edmund Burton
Sir Edmund Burton
Laura Haddock isVivian Wembley
Vivian Wembley
Minti Gorne isYoung Viviane
Young Viviane
John Turturro isSeymour Simmons
Seymour Simmons
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blade (1998) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
The Marksman 2005 me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
Spider-Man: No Way Home (2021) me Titra Shqip
Fury (2014) me Titra Shqip
Resident Evil: Apocalypse (2004) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit