Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 452 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
  • Server 2fcom
Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip

Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip

Kjo nuk është luftë. Është zhdukje.Jun. 25, 2014United States165 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër vjet pas betejës së fundit të madhe mes robotëve që la turbullim te njerëzimi, një mekanik (Mark Wahlberg) dhe vajza e tij (Nicola Peltz) zbulojnë diçka që tërheq vëmendjen e një zyrtari qeveritar paranojak (Kelsey Grammer) dhe të Transformuesve të rinj dhe të vjetër, të gatshëm për të edhe një herë kërcënojnë Tokën.

Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip
Titulli origjinal Transformers: Age of Extinction
Vlerësimi IMDb 5.6 300,887 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 6,165 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Mark Wahlberg isCade Yeager
Cade Yeager
Nicola Peltz isTessa Yeager
Tessa Yeager
Kelsey Grammer isHarold Attinger
Harold Attinger
Li Bingbing isSu Yueming
Su Yueming
T. J. Miller isLucas Flannery
Lucas Flannery
James Bachman isGill Wembley
Gill Wembley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Major (2022) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
Yakuza Princess (2021) me Titra Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Species III 2004
The Man from U.N.C.L.E. (2015) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Hitman (2007) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit