Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 482 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 4fcom
Transformers (2007) me Titra Shqip

Transformers (2007) me Titra Shqip

Lufta e tyre. Bota jone.Jun. 27, 2007United States144 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Dy racat aliene armike të afta për transformim, Autobotët dhe Deceptikët, largohen nga planeti i tyre, Cyberton, dhe mbërrijnë në Tokë në kërkim të formave të reja të energjisë. Ata përzihen me banorët, duke u shndërruar në automjetet, avionët ose anijet më të zakonshme, por beteja për kontrollin e planetit nuk vonon të shpaloset, me pasoja dramatike për njerëzimin …

Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Transformers
Vlerësimi IMDb 7 604,009 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 8,510 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Shia LaBeouf isSam Witwicky
Sam Witwicky
Megan Fox isMikaela Banes
Mikaela Banes
Josh Duhamel isCaptain Lennox
Captain Lennox
Tyrese Gibson isUSAF Tech Sergeant Epps
USAF Tech Sergeant Epps
Rachael Taylor isMaggie Madsen
Maggie Madsen
Anthony Anderson isGlen Whitman
Glen Whitman
Jon Voight isDefense Secretary John Keller
Defense Secretary John Keller
John Turturro isAgent Simmons
Agent Simmons
Michael O'Neill isTom Banacheck
Tom Banacheck
Kevin Dunn isRon Witwicky
Ron Witwicky
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Narco Sub 2021
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016 me Titra Shqip
An Action Hero (2022) me Titra Shqip
Godse (2022) me Titra Shqip
Night Train (2023) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
Spectral (2016) me Titra Shqip
Mortdecai (2015) me Titra Shqip
Detyre e Posacme aka Special Task (1963) Film Shqiptar
Trash (2014) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip