Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 98 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip

Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip

Bëhuni gati për të dalë në rrugëJun. 19, 2019USA100 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Woody ka qenë gjithmonë i sigurt për vendin e tij në botë dhe se prioriteti i tij është të kujdeset për fëmijën e tij, qoftë Andy apo Bonnie. Por kur Bonnie shton një lodër të re të quajtur “Forky” në dhomën e saj, një aventurë udhëtimi së bashku me miqtë e vjetër dhe të rinj do t’i tregojë Woodit se sa e madhe mund të jetë bota për një lodër.

Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Toy Story 4
Vlerësimi IMDb 7.7 246,863 vota
Vlerësimi TMDb 7.556 8,267 vota

Regjizori

Josh Cooley
Regjizori

Aktorët

Tom Hanks isWoody (voice)
Woody (voice)
Tim Allen isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Annie Potts isBo Peep (voice)
Bo Peep (voice)
Tony Hale isForky (voice)
Forky (voice)
Keegan-Michael Key isDucky (voice)
Ducky (voice)
Madeleine McGraw isBonnie (voice)
Bonnie (voice)
Christina Hendricks isGabby Gabby (voice)
Gabby Gabby (voice)
Jordan Peele isBunny (voice)
Bunny (voice)
Keanu Reeves isDuke Caboom (voice)
Duke Caboom (voice)
Ally Maki isGiggle McDimples (voice)
Giggle McDimples (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Turbo Cola (2022) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Sinkhole (2021) me Titra Shqip
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
The Dark Horse (2014) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
Fantastic Four (2015) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit