Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 86 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip

Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip

Asnjë lodër nuk mbetet pas.Jun. 16, 2010USA103 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Woody, Buzz dhe lodrat e tjera të Andit nuk janë luajtur me vite. Me Andin gati për të shkuar në kolegj, banda e gjen veten të lënë aksidentalisht në një qendër të keqe ditore. Lodrat duhet të bashkohen për të ikur dhe për t’u kthyer në shtëpi te Andi.

Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Toy Story 3
Vlerësimi IMDb 8.3 827,908 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 12,797 vota

Regjizori

Lee Unkrich
Regjizori

Aktorët

Tom Hanks isWoody (voice)
Woody (voice)
Tim Allen isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Joan Cusack isJessie (voice)
Jessie (voice)
Don Rickles isMr. Potato Head (voice)
Mr. Potato Head (voice)
Wallace Shawn isRex (voice)
Rex (voice)
John Ratzenberger isHamm (voice)
Hamm (voice)
Estelle Harris isMrs. Potato Head (voice)
Mrs. Potato Head (voice)
Blake Clark isSlinky Dog (voice)
Slinky Dog (voice)
Jeff Pidgeon isAliens (voice)
Aliens (voice)
Ned Beatty isLotso (voice)
Lotso (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022) me Titra Shqip
A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
Cars 3 (2017) me Titra Shqip
Brothers (2015) me Titra Shqip
Justice Society: World War II 2021
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
Luca (2021) me Titra Shqip
All I Want for Christmas (1991) me Titra Shqip
Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit