Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip

Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip

Lodrat janë kthyer!Oct. 30, 1999USA92 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Andi niset për në Kampin e Kaubojve, duke i lënë lodrat e tij në vullnetin e tyre. Gjërat kthehen në shpejtësi kur një koleksionist i ngulët lodrash i quajtur Al McWhiggen, pronar i Al’s Toy Barn rrëmben Woodin. Lodrat e Andit kryejnë një mision të guximshëm shpëtimi, Buzz Lightyear takohet me ndeshjen e tij dhe Woody duhet të vendosë se ku i përkasin vërtet ai dhe zemra e tij.

Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Toy Story 2
Vlerësimi IMDb 7.9 576,067 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 11,916 vota

Regjizori

Lee Unkrich
Regjizori

Aktorët

Tom Hanks isWoody (voice)
Woody (voice)
Tim Allen isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Joan Cusack isJessie the Yodeling Cowgirl (voice)
Jessie the Yodeling Cowgirl (voice)
Kelsey Grammer isStinky Pete the Prospector (voice)
Stinky Pete the Prospector (voice)
Don Rickles isMr. Potato Head (voice)
Mr. Potato Head (voice)
Jim Varney isSlinky Dog (voice)
Slinky Dog (voice)
Wallace Shawn isRex the Green Dinosaur (voice)
Rex the Green Dinosaur (voice)
John Ratzenberger isHamm the Piggy Bank (voice)
Hamm the Piggy Bank (voice)
Annie Potts isBo Peep (voice)
Bo Peep (voice)
Wayne Knight isAl McWhiggin (voice)
Al McWhiggin (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Balonat aka The Kites (1979) Film Shqiptar
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
Lightyear (2022) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Mosley (2019) me Titra Shqip
Dog (2022) me Titra Shqip
Kung Food (2018) me Titra Shqip
Green Lantern: Beware My Power (2022) me Titra Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) me Dublim Shqip
The Princess Switch: Switched Again (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit