Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 313 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Topside (2022) me Titra Shqip

Topside (2022) me Titra Shqip

Mar. 25, 2022USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Thellë në pjesën e poshtme të qytetit të Nju Jorkut, një vajzë pesë vjeçare dhe nëna e saj jetojnë mes një komuniteti që ka pretenduar se tunelet e braktisura të metrosë janë shtëpia e tyre. Pas një dëbimi të papritur të urdhëruar nga policia, dyshja detyrohen të ikin mbi tokë në një natë brutale dimri. Të vendosura të kthehen në shtëpi, ato luftojnë për të gjetur strehë ndërsa bota e tyre është hedhur në kaos.

Topside (2022) me Titra Shqip
Topside (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Topside
Vlerësimi IMDb 6.1 198 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 6 vota

Regjizori

Logan George
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip
10 Tricks (2022) me Titra Shqip
Eye of the Dolphin (2007) me Titra Shqip
Monster (2018)
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
The 24th (2020) me Titra Shqip
Secret Society 2021
The God Committee (2021) me Titra Shqip
Love’s Portrait (2022) me Titra Shqip
Cinema Paradiso (1988) me Titra Shqip
Before We Go (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit