Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5338 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip

Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip

Ndjeni nevojën... Nevojen për shpejtësi.May. 24, 2022USA131 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7.3 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas më shumë se tridhjetë vjet shërbimi si një nga aviatorët më të mirë të Marinës, dhe duke iu shmangur avancimit në gradë që do ta rrëzonte atë, Pete “Maverick” Mitchell e gjen veten duke trajnuar një detashment të të diplomuarve TOP GUN për një mision të specializuar, qe asnje pilot nuk ka parë ndonjëherë. Duke u përballur me një të ardhme të pasigurt dhe duke u përballur me fantazmat e së kaluarës së tij, Maverick tërhiqet në një konfrontim me frikën e tij më të thellë, duke kulmuar në një mision që kërkon sakrificën përfundimtare nga ata që do të zgjidhen për ta drejtuar atë.

Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Top Gun: Maverick
Vlerësimi IMDb 8.7 23,939 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 430 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isCapt. Pete 'Maverick' Mitchell
Capt. Pete 'Maverick' Mitchell
Miles Teller isLt. Bradley 'Rooster' Bradshaw
Lt. Bradley 'Rooster' Bradshaw
Jennifer Connelly isPenny Benjamin
Penny Benjamin
Val Kilmer isAdmiral Tom 'Iceman' Kazansky
Admiral Tom 'Iceman' Kazansky
Bashir Salahuddin isWarrant Officer Bernie 'Hondo' Coleman
Warrant Officer Bernie 'Hondo' Coleman
Jon Hamm isVice Admiral Beau 'Cyclone' Simpson
Vice Admiral Beau 'Cyclone' Simpson
Charles Parnell isRear Admiral Solomon 'Warlock' Bates
Rear Admiral Solomon 'Warlock' Bates
Glen Powell isLt. Jake 'Hangman' Seresin
Lt. Jake 'Hangman' Seresin
Lewis Pullman isLt. Robert 'Bob' Floyd
Lt. Robert 'Bob' Floyd
Monica Barbaro isLt. Natasha 'Phoenix' Trace
Lt. Natasha 'Phoenix' Trace
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Heroes Return (2021) me Titra Shqip
The Center of the World (2001) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Every Last One of Them (2021) me Titra Shqip
Avatar (2009)
Doctor Lisa (2020) me Titra Shqip
Paper Lives 2021
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit