Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 354 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Top Gun (1986) me Titra Shqip

Top Gun (1986) me Titra Shqip

Atje lart me më të mirët nga më të mirët.May. 16, 1986USA110 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për togerin Pete ‘Maverick’ Mitchell dhe shokun dhe bashkëpilotin e tij Nick ‘Goose’ Bradshaw, pranimi në një shkollë elitare trajnimi për pilotët luftarakë është një ëndërr e realizuar. Por një tragjedi, si dhe demonët personalë, do të kërcënojnë ëndrrat e Pete për t’u bërë një pilot ACE.

Top Gun (1986) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Titulli origjinal Top Gun
Vlerësimi IMDb 6.9 341,202 vota
Vlerësimi TMDb 7 5,600 vota

Regjizori

Tony Scott
Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isLt. Pete 'Maverick' Mitchell
Lt. Pete 'Maverick' Mitchell
Kelly McGillis isCharlotte 'Charlie' Blackwood
Charlotte 'Charlie' Blackwood
Val Kilmer isLt. Tom 'Iceman' Kazanski
Lt. Tom 'Iceman' Kazanski
Anthony Edwards isLt. Nick 'Goose' Bradshaw
Lt. Nick 'Goose' Bradshaw
Tom Skerritt isCdr. Mike 'Viper' Metcalf
Cdr. Mike 'Viper' Metcalf
Michael Ironside isLt. Cdr. Heatherly 'Jester'
Lt. Cdr. Heatherly 'Jester'
Barry Tubb isWolfman
Wolfman
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Bourne Supremacy 2004
10 Tricks (2022) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Classmates Minus (2020) me Titra Shqip
Five Children and It (2004) me Dublim Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip
Fierce People (2005) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Shadow Master (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit