Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 505 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip

Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip

Perëndimi i egër dhe i ashpër sapo u bë më i egër me Tomin dhe Xherin në fermë!Jan. 24, 2022USA75 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Këtë herë, rivalët bashkohen për të ndihmuar një vajzë kauçike dhe vëllain e saj të shpëtojnë shtëpinë e tyre nga një grabitës i pangopur i tokës dhe ata do të kenë nevojë për ndihmë! Tre nipat e parakohshëm të Xherrit janë të gjithë gati për veprim, dhe Tom po mbledh një posedim qensh preri. Por, a mundet një grup i zhveshur i dredhur të mposht një dëshpërim mashtrues të vendosur të mashtrojë një vajzë në ankth? Pavarësisht se çfarë ndodh me Tomin dhe Xherin në shalë, do të jetë një kohë shumë e mirë!

Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tom and Jerry Cowboy Up!
Vlerësimi IMDb 6.6 9 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 12 vota

Regjizori

Aktorët

George Ackles isThe Marshal (voice)
The Marshal (voice)
Sean Burgos isBumpy (voice)
Bumpy (voice)
Trevor Devall isDuke (voice)
Duke (voice)
Chris Edgerly isAugust Critchley (voice)
August Critchley (voice)
Georgie Kidder isScruffy (voice)
Scruffy (voice)
Justin Michael isBentley (voice)
Bentley (voice)
Kaitlyn Robrock isBetty (voice)
Betty (voice)
Kath Soucie isTuffy (voice)
Tuffy (voice)
Stephen Stanton isVirgil (voice)
Virgil (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Zoolander 2 (2016) me Titra Shqip
The Spy Who Never Dies (2022) me Titra Shqip
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
Alienoid (2022) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
Moglie e Marito aka Husband & Wife (2017) me Titra Shqip
Knight and Day (2010) me Titra Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
Lilo & Stitch (2002) me Dublim Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip