Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 198 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip

Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip

Jul. 09, 2021Japan120 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë i papunë mëson se ish e dashura e tij është vrarë. Ai befas e gjen veten duke udhëtuar nëpër kohë për në vitet e shkollës së mesme dhe ka mundësi të ndryshojë të ardhmen dhe të shpëtojë vajzën. Ai synon të ngjitet në krye të bandës më brutale delikuente.

Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip
Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 東京卍リベンジャーズ
Vlerësimi IMDb 7.6 742 vota
Vlerësimi TMDb 8.6 43 vota

Regjizori

Aktorët

Takumi Kitamura isTakemichi Hanagaki
Takemichi Hanagaki
Ryo Yoshizawa isManjiro Sano / Mikey
Manjiro Sano / Mikey
Yuki Yamada isKen Ryūgūji / Draken
Ken Ryūgūji / Draken
Yosuke Sugino isNaoto Tachibana
Naoto Tachibana
Mio Imada isHinata Tachibana
Hinata Tachibana
Hayato Isomura isAtsushi Sendo / Akkun
Atsushi Sendo / Akkun
Nobuyuki Suzuki isMasataka Kiyomizu
Masataka Kiyomizu
Shotaro Mamiya isTetta Kisaki
Tetta Kisaki
Hiroya Shimizu isShuji Hanma
Shuji Hanma
Gordon Maeda isTakashi Mitsuya
Takashi Mitsuya
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Locked In (2021)
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Warhunt (2022) me Titra Shqip
Kingdoms (2018) me Titra Shqip
Sky High (2020) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
Deadline (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit