Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 332 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblanh.com
Togo (2022) me Titra Shqip

Togo (2022) me Titra Shqip

Oct. 05, 2022Uruguay95 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Togo thjesht dëshiron të shikojë shtëpitë e fqinjëve të tij, të lajë makinat e tyre dhe të pastrojë trotuaret e tyre. Por trafikantët e drogës duan më shumë prej tij.

Togo (2022) me Titra Shqip
Togo (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Togo
Vlerësimi IMDb 5.9 10 vota
Vlerësimi TMDb 7.909 11 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Loaded (2008) me Titra Shqip
The Mad Doctor (1940) me Titra Shqip
Stuck Apart (2021)
Gabbar Is Back (2015) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Ray Donovan: The Movie (2022) me Titra Shqip
Fury (2014) me Titra Shqip
Nitram (2021) me Titra Shqip
Front of the Class (2008) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005
Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit