Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 260 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Together (2021) me Titra Shqip

Together (2021) me Titra Shqip

Aug. 27, 2021United Kingdom87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Burri dhe gruaja detyrohen të rivlerësojnë veten dhe marrëdhënien e tyre përmes realitetit të bllokimit të Covid-19.

Together (2021) me Titra Shqip
Together (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Together
Vlerësimi IMDb 7.1 1,105 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 3 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Buba (2022) me Titra Shqip
Zana (2019) Film Shqiptar
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
Ip Man: The Awakening (2022) me Titra Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Endgame (2021) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
Sweetie, You Won’t Believe It (2020) me Titra Shqip
Are You Here (2013) me Titra Shqip
Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip