Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
To the Wonder (2013) me Titra Shqip

To the Wonder (2013) me Titra Shqip

Feb. 22, 2013USA112 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi bien në dashuri në Paris, Marina dhe Neil vijnë në Oklahoma, ku lindin problemet. Pastori i kishës së tyre me origjinë spanjolle lufton me besimin e tij, ndërsa Neil takon një grua nga fëmijëria e tij.

To the Wonder (2013) me Titra Shqip
To the Wonder (2013) me Titra Shqip
To the Wonder (2013) me Titra Shqip
To the Wonder (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal To the Wonder
Vlerësimi IMDb 5.8 28,860 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 398 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
The Lift (2021) me Titra Shqip
Down with the King (2021) me Titra Shqip
Purple Hearts (2022) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
All My Puny Sorrows (2021) me Titra Shqip
Joker (2019)
Waar (2013)
George Washington 2000
Lust Stories (2018) me Titra Shqip
La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip