Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
To the Moon (2021) me Titra Shqip

To the Moon (2021) me Titra Shqip

Ju mund të përdorni pak kohë në tokëOct. 09, 2021Unknown81 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një fundjavë shërimi për Denisin dhe Mia-n bëhet një makth halucinativ kur vëllai i larguar i Denisit vjen dhe fillon të shtrembërojë ndjenjën e tyre të realitetit.

To the Moon (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal To the Moon
Vlerësimi IMDb 6.5 35 vota

Regjizori

Scott Friend
Regjizori

Aktorët

Will Brill isRoger Lotz
Roger Lotz
Scott Friend isDennis Lotz
Dennis Lotz
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Trevor: The Musical (2022) me Titra Shqip
Forever Rich (2021) me Titra Shqip
The Northman (2022) me Titra Shqip
Furioza (2021) me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip
Tigers (2021) me Titra Shqip
Hemel (2012) me Titra Shqip
Tokyo Decadence (1992) me Titra Shqip
The Girl in the Bathtub (2018) me Titra Shqip
American Underdog (2021) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
They Call Me Jeeg (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit