Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 528 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Titanic 666 (2022) me Titra Shqip

Titanic 666 (2022) me Titra Shqip

Apr. 15, 2022USA91 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një anije lundrimi vigan lundron mbi vendin e fatkeqësisë së Titanikut, në bord fillojnë të ndodhin ngjarje të errëta dhe vdekjeprurëse. Ndërsa kapiteni i anijes heton ngjarjet tragjike, bëhet e qartë se pasagjerët nga Titaniku origjinal janë kthyer.

Titanic 666 (2022) me Titra Shqip
Titanic 666 (2022) me Titra Shqip
Titanic 666 (2022) me Titra Shqip
Titanic 666 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Titanic 666
Vlerësimi IMDb 4.4 460 vota
Vlerësimi TMDb 4 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Great White (2021) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002
Emily the Criminal (2022) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Cold Prey III (2010) me Titra Shqip
Ida Red (2021) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Irreversible (2002) me Titra Shqip
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit