Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 530 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Titanic (1997) me Titra Shqip

Titanic (1997) me Titra Shqip

Asgjë në Tokë nuk mund të vinte mes tyre.Nov. 18, 1997USA194 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

101-vjeçarja Rose DeWitt Bukater tregon historinë e jetës së saj në bordin e Titanikut, 84 vjet më vonë. Një Rose e re hipi në anije me nënën dhe të fejuarin e saj. Ndërkohë, Jack Dawson dhe Fabrizio De Rossi fitojnë bileta të klasit të tretë në bordin e anijes. Rose tregon të gjithë historinë nga nisja e Titanikut deri në vdekjen e tij – në udhëtimin e tij të parë dhe të fundit – më 15 prill 1912.

Titanic (1997) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Titanic
Vlerësimi IMDb 7.9 1,130,852 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 20,905 vota

Regjizori

James Cameron
Regjizori

Aktorët

Kate Winslet isRose DeWitt Bukater
Rose DeWitt Bukater
Billy Zane isCal Hockley
Cal Hockley
Kathy Bates isMolly Brown
Molly Brown
Frances Fisher isRuth Dewitt Bukater
Ruth Dewitt Bukater
Bill Paxton isBrock Lovett
Brock Lovett
Bernard Hill isEdward Smith
Edward Smith
David Warner isSpicer Lovejoy
Spicer Lovejoy
Victor Garber isThomas Andrews
Thomas Andrews
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sardar Udham (2021) me Titra Shqip
Surge (2020) me Titra Shqip
Bruised (2021) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Dark Places (2015) me Titra Shqip
The Attraction Test (2022) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
Multiverse (2021) me Titra Shqip
Staying Alive (1983) me Titra Shqip
Capote 2005 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit