Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 161 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Tiny Cinema (2022) me Titra Shqip

Tiny Cinema (2022) me Titra Shqip

Uluni, relaksohuni dhe ndjehuni të parehatshëm.Sep. 02, 2022USA84 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një i huaj misterioz tregon përrallën e shtrembër të të huajve në dukje të palidhur, të kapur në një seri ngjarjesh të botës tjetër, jeta e të cilëve do të ndryshojë në mënyra të pabesueshme përgjithmonë.

Tiny Cinema (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tiny Cinema
Vlerësimi IMDb 4.6 187 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Changeland (2019) me Titra Shqip
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
Om Shanti Om (2007) me Titra Shqip
Blade: Trinity (2004) me Titra Shqip
Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
City Lights (1931) me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
Ditched (2021) me Titra Shqip
Alpha House (2014) me Titra Shqip
College Road Trip (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit