Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 179 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Tigers (2021) me Titra Shqip

Tigers (2021) me Titra Shqip

Jul. 22, 2021Denmark116 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Martin është talenti më premtues i futbollit që Suedia ka parë ndonjëherë. Në moshën gjashtëmbëdhjetë vjeç, ëndrra e tij për t’u bërë profesionist në një nivel të lartë u realizua falë blerjes nga Interi, një klub fisnik i futbollit milanez (ekipi nr. 1 i milanos :P). Ndërsa përshtatet me një realitet ku gjithçka dhe kushdo mund të blihet dhe shitet, Martini do ta ketë gjithnjë e më të vështirë të dallojë sakrificën nga nënshtrimi, kënaqësinë nga dhimbja dhe mikun nga armiku.

Tigers (2021) me Titra Shqip
Tigers (2021) me Titra Shqip
Tigers (2021) me Titra Shqip
Tigers (2021) me Titra Shqip
Tigers (2021) me Titra Shqip
Tigers (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tigrar
Vlerësimi IMDb 7.1 491 vota
Vlerësimi TMDb 7 1 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Monamour (2006) me Titra Shqip
Reach Me (2014) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
Natalie (2010) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Jawbone (2017)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit